Delegari, Liga a IV-a/ Miercuri, etapă intermediară
1. AS N Bălcescu - AS V. Oituz
Arbitri: Pavel Ion | Capră Roberto | Păduraru Diana
Observator: Alexa Nicolaie
Teren: Bãlcescu
Arbitri: Pavel Ion | Capră Roberto | Păduraru Diana
Observator: Alexa Nicolaie
Teren: Bãlcescu
2. CS Căiuţi - CS UZU Dărmăneşti
Arbitri: Ariton Cristi | Florea Lucian | Păduraru Ionel
Observator: Manase Costel
Teren: Cãiuţi
Arbitri: Ariton Cristi | Florea Lucian | Păduraru Ionel
Observator: Manase Costel
Teren: Cãiuţi
3. AS Ath. Comăneşti - AS Biruinţa Bacău
Arbitri: Harabagiu Mihai | Apostu Alexandra | Vernica Adrian
Observator: Chelaru Ion
Teren: Minerul Comãneşti
Arbitri: Harabagiu Mihai | Apostu Alexandra | Vernica Adrian
Observator: Chelaru Ion
Teren: Minerul Comãneşti
4. AS Filipeşti - CS Consart
Arbitri: | |
Observator:
Arbitri: | |
Observator:
5. AS Mondosport BC - CS Dofteana
Arbitri: Olaru Gabriel | Palade Alexandru | Barcan Cristian
Observator: Zota Florin
Teren: Willy
Arbitri: Olaru Gabriel | Palade Alexandru | Barcan Cristian
Observator: Zota Florin
Teren: Willy
6. CS Aerostar II BC - AS Siretu
Arbitri: Beţa Ionuţ | Macaru Romeo | Diac Alexandru
Observator: Sava Cristi
Teren: Aerostar II
Arbitri: Beţa Ionuţ | Macaru Romeo | Diac Alexandru
Observator: Sava Cristi
Teren: Aerostar II
7. AS Voinţa Gîrleni - CSM Moineşti
Arbitri: Voicu Emil | Terente Bogdan | Sava Adrian
Observator: Godea Vasile
Teren:Garleni
Arbitri: Voicu Emil | Terente Bogdan | Sava Adrian
Observator: Godea Vasile
Teren:Garleni
8. FCM II Oneşti - AS Tg. Ocna
Arbitri: Bucă Şerban | Duţă Bogdan | Roşaţă Lucian
Observator: Ganea Emil
Teren: CSM Borzeşti
Arbitri: Bucă Şerban | Duţă Bogdan | Roşaţă Lucian
Observator: Ganea Emil
Teren: CSM Borzeşti
9. AS Negri - AS Sport Club II BC
Arbitri: Fridl George Marian | Cambei Iulian | Drăgoi Vlad Ştefan
Observator: Porcoş Dan
Teren: Negr
Arbitri: Fridl George Marian | Cambei Iulian | Drăgoi Vlad Ştefan
Observator: Porcoş Dan
Teren: Negr
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu