miercuri, 30 noiembrie 2011

AS Vointa Garleni - CS UZU Darmenesti (3-0)(0-0) Un meci frumos in care am luptat mult dar jocul bun ne-a incantat si cu o victorie meritata cu un joc concludent. Dupa o prima repriza alba pe tabela, in a doua repriza sau reusit si golurile marcate de Fanu din minutul 55 dupa un sut din interiorul careu-lui, si de Galita dintr-un sut frumos de la 20 de metri, gol consemnat din minutul 65 din nou Fanu cu o scarita splendida din 12 metri.
AS Vointa Garleni:Portar:Ciubotaru(Popa min 75) Fundasi:Ciobanu, Pepelea, Paduraru, Bales Mijlocasi:Schiopu(Min 45 Mititelu Razvan), Anton(Sandoru min 25), Mititelu Ovidiu, Galita Atacanti:Fanu,Petrica(Luzinschi minutul 78).
Duminica 4 decembrie ora 13 se va juca meciul restanta din etapa a X-a AS Vointa Garleni - AS Filipesti.Va asteptam cu placere !!!